Konut, site, alışveriş merkezi, fabrika, depo, okul ve benzeri yapılarda estetik ve sağlamlığının yanı sıra güvenlik isteyen birçok projede en uygun çözümleri sunmaktadır. Üretimde kullanılan teknoloji ve malzemeler sayesinde uzun yıllar bakım ve onarım masrafı gerektirmemesi, her türlü zemine uygulanabilmesi, zengin renk ve model çeşidi sayesinde yapılarınızı çağdaş bir görünüme kavuşturmaktadır.

Kayseri Panel Çit her türlü mimari tasarıma kolaylıkla uygulanabilen komple bir çit sistemidir. Sağlamlığı, estetik görünüşü, kolay uygulanması ve bakım gerektirmemesi Panel Çit´in tercih edilmesinin başlıca nedenlerindendir.Üretiminde uygulanan yüksek teknoloji ve aksesuarları ile Kayseri Panel Çit benzerlerinden çok daha yüksek bir kaliteye ve dayanıklılığa sahiptir.Uzun süre sorunsuz ve bakım gerektirmeden kullanılan Kayseri Panel Çit Kapıları en kaliteli mekanizmalar ve doğru aksesuarlar seçilerek ihmal edilmektedir.

Detayları en iyi şekilde tasarlanmış olan kilitleme kelepçeleri ve profil kapakları Kayseri Panel Çit sisteminin sağlam ve düzgün çalışmasının en büyük yardımcılarıdır. Kayseri Panel Çit sisteminin Profil yapısı da panellerle aynı kaplamaya sahip olduğundan hiçbir şekilde renk ton farkı veya profil-panel arası malzeme uyumsuzluğu görülmez.

Her çeşit uygulamaya kolaylıkla uyum sağlayan Kayseri Panel Çit sistemi özel ihtiyaçlara da cevap verebilen profil yapısı sayesinde her türlü mimari projeye uygun cözümleri üretebilmektedir. Kayseri Panel Çit sistemi beton, toprak veya dübelli uygulama gibi tüm zeminlere kolaylıkla ve güvenle uygulanabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here